Vítáme vás v našem salonu Aurora!

 sveta top mal Název salonu není náhodný. Aurora je v římském bájesloví bohyní úsvitu. Svatba je začátkem (úsvitem) rodinného života. Maturita je začátkem (úsvitem) dospělosti.

  Věřím, že v salonu Aurora najdete přesně takové oblečení, ve kterém budete okouzlující, elegantní a bez poskvrny. Vynaložíme veškeré úsilí proto, abyste se v našich šatech a oblecích cítili komfortně při vašich výjimečných životních událostech.


Majitelka salonu Aurora, paní Světlana.

     

Dovolená

.

Važení zakaznící

 

31.3.2015 - 13.4.2015

Salon AurorA  je zavřen.


Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení.

Maturitní a plesové šaty

.

 At´ už se chýstáte na maturitní, reprezentační či jiný ples, v našich maturitních a plesových šatech budete se cítit jako opravdová princezna. Jen neztraťte střevíček – budete kulhat :-).

Příprava nevěsty

.

1. První krok

1.1. Volba šatů

 svat ilustr 06 Doporučujeme návštěvu salónu pro upřesnění představy. Výběr šatů je poměrně dlouhá záležitost (30 až 60 minut), kterou není radno uspěchat a nepromyslet. Náš poradce si s vámi projde katalog šatů a probere s vámi vaše představy. Na základě vašeho fyzického vzhledu a svých zkušenností pro vás bude hledat nejlepší řešení. Tato fáze je velmi užitečná také pro výběr doplňků.

Společenské šaty

.

 Protože se nespecializujeme pouze na svatební šaty, náš velký výběr společenských šatů pro další příležitosti zaručí, že si u nás vyberou slavnostní oděvy: